Prof. Dr. İrfan ALANProf. Dr. İrfan ALAN (Yüksekokul Müdür V.)
Doktora: University of Wisconsin-Madison ABD Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği 1993.
Araştırma Alanları: Elektrik Makinalarının Tasarımı ve Kontrolü; Güç Elektroniği Devrelerinin Tasarımı ve Kontrolü Sürücü Tasarımı ve Kontrolü Elektrik Makinaları Sürücüleri ve Güç Elektroniği Devrelerinde Kayıpların Azaltılması ve Verimin Yükseltilmesi Elektrik Enerjisinin Verimli Kullanımı İndüksiyonla Isıtma Rüzgar Enerjisi ve Diğer Alternatif Enerji Kaynakları ile Elektrik Üretimi Enerji Depolama Sistemleri ve Kontrolü Elektrikli ve Hibrit Elektrikli Araçlar Tahrik ve Kontrol Sistemleri

E-mail: irfan.alan@agu.edu.tr

 

Prof. Dr. İrfan ALANDaryl YORK (İngilizce Program Direktörü) İngiltere ve Avusturalya’da eğitim gören Daryl York’un uzmanlık alanları İngiliz Dil Eğitimi, Uluslararası Eğitim ve Eğitim Yönetimidir. 2007 yılına kadar Tarsus Amerikan Kolejinin müdürlüğünü yapmıştır. Daha sonra 2013 yılına kadar Bilkent Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde öğretim üyesi olarak görev yapmış ve aynı zamanda 2010 yılında Irak’ta açılan Bilkent İhsan Doğramacı Erbil Kolejinin kuruluşunda genel koordinatör olarak görev yapmıştır. Halen bu kolejde yönetim kurulu üyeliği devam etmektedir. Ayrıca Fransa ve Yemen’de İngilizce öğretmiştir.

E-mail: york@agu.edu.tr

 

 
 
 

İbrahim Hakan GOVERİbrahim Hakan Göver (Yüksekokul Sekreter V.)

Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Doktorasını Kırıkkale Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamlayan Hakan Göver, meslek hayatına bankacılıkla başlamış ve bir müddet Ziraat Bankasında görev yapmıştır. Hakan Göver, 2011 yılından bu yana Abdullah Gül Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde öğretim görevlisidir. 2014 yılından bu yana Abdullah Gül Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda Yüksekokul Sekreter Vekili olarak görev yapmaktadır. Başlıca araştırma alanları; Küreselleşme, uluslarasılaşma ve sosyal değişmedir. 

 

E-mail: hakan.gover@agu.edu.tr

 

 

Ayşenur OKTAV, Tekniker

 

Ayşenur Oktav, Mersin Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümünden 2010 yılında mezun olmuştur. 2011 yılında başladığı memuriyet hayatına Aralık 2018'den itibaren Abdullah Gül Üniversitesi'nde devam etmektedir.

 

E-mail: aysenur.oktav@agu.edu.tr

 


Selda ÖRNEK, Memur

 

Kalecik (Ankara) doğumlu olan Selda Örnek, 2015 yılında Ömer Halis Demir Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. 13.01.2016'dan beri AGÜ'de çalışıyor.

 

E-mail: selda.ornek@agu.edu.tr


Zülki KORKMAZ, Öğretim Görevlisi

Zülkif Korkmaz, Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra özel sektörde çalıştı. Memuriyet hayatına 2012 yılından beri Abdullah Gül Üniversitesi'nde devam etmektedir.

 

E-mail: zulkif.korkmaz@agu.edu.tr