Prof. Dr. İrfan ALANProf. Dr. İrfan ALAN (Yüksekokul Müdür V.)
Doktora: University of Wisconsin-Madison ABD Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği 1993.
Araştırma Alanları: Elektrik Makinalarının Tasarımı ve Kontrolü; Güç Elektroniği Devrelerinin Tasarımı ve Kontrolü Sürücü Tasarımı ve Kontrolü Elektrik Makinaları Sürücüleri ve Güç Elektroniği Devrelerinde Kayıpların Azaltılması ve Verimin Yükseltilmesi Elektrik Enerjisinin Verimli Kullanımı İndüksiyonla Isıtma Rüzgar Enerjisi ve Diğer Alternatif Enerji Kaynakları ile Elektrik Üretimi Enerji Depolama Sistemleri ve Kontrolü Elektrikli ve Hibrit Elektrikli Araçlar Tahrik ve Kontrol Sistemleri

E-mail: irfan.alan@agu.edu.tr

 

Prof. Dr. İrfan ALANDaryl YORK (İngilizce Program Direktörü) İngiltere ve Avusturalya’da eğitim gören Daryl York’un uzmanlık alanları İngiliz Dil Eğitimi, Uluslararası Eğitim ve Eğitim Yönetimidir. 2007 yılına kadar Tarsus Amerikan Kolejinin müdürlüğünü yapmıştır. Daha sonra 2013 yılına kadar Bilkent Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde öğretim üyesi olarak görev yapmış ve aynı zamanda 2010 yılında Irak’ta açılan Bilkent İhsan Doğramacı Erbil Kolejinin kuruluşunda genel koordinatör olarak görev yapmıştır. Halen bu kolejde yönetim kurulu üyeliği devam etmektedir. Ayrıca Fransa ve Yemen’de İngilizce öğretmiştir.

E-mail: york@agu.edu.tr

 

 
Eren Cemil DelibaşEren Cemil DELİBAŞ  (Müdür Yardımcısı) Eren Cemil Delibaş Erciyes Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü birincilikle bitirmiştir. Erciyes Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda İngilizce Okutmanı olarak çalıştıktan sonra, 2012 yılında AGÜ Dil Okulu’na katılmıştır. Askerlik hizmetini 2016 yılında Ankara'da bulunan Türkiye-ABD Savunma İş Birliği ofisinde tamamlamıştır. 2015 ve 2018 yılları arasında Foundation (Temel Seviye) Ders Koordinatörü olarak görev yapmıştır. 2019’dan beri AGÜ Dil Okulu’nun Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

E-mail: eren.delibas@agu.edu.tr

 

 
İbrahim Hakan GOVERİbrahim Hakan GOVER (Yüksekokul Sekreter V.) Hakan Göver, Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Üniversite mezuniyeti sonrası ODTÜ’de 1 yıl Yüksek Lisans İngilizce hazırlık görmüştür. Yüksek lisansını 2013 yılında Nevşehir Üniversitesi Sosyoloji bölümünde tamamlayan Hakan Göver, halen Kırıkkale Üniversitesi Sosyoloji bölümü doktora programına devam etmektedir. Meslek hayatına bankacılıkla başlamış ve bir müddet Ziraat Bankasında görev yapmıştır. Hakan Göver, 2011 yılından bu yana Abdullah Gül Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü öğretim görevlisidir. 2014 yılından bu yana da Abdullah Gül Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda Yüksekokul Sekreter Vekili olarak görev yapmaktadır. İlgi alanları; kitap okumak, seyahat etmek ve spor yapmaktır.

 

E-mail: hakan.gover@agu.edu.tr

 

 

Ayşenur OKTAV, Tekniker

 

Ayşenur Oktav, Mersin Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümünden 2010 yılında mezun olmuştur. 2011 yılında başladığı memuriyet hayatına Aralık 2018'den itibaren Abdullah Gül Üniversitesi'nde devam etmektedir.

 

Email: aysenur.oktav@agu.edu.tr